fbpx

Class Timetable

Class Timetable

DayTimeLocationLevelInstructor
Monday9:15am
St Peter’s Church Hall, Frimley, GU16 7AQ (map)Improvers/Intermediates
Nikki Hey
10.15amSt Peter’s Church Hall, Frimley, GU16 7AQ (map)Beginners/ImproversNikki Hey
6pmThe Winn Hall, Dunsfold, GU8 4AJ (map)Beginners/Mixed AbilityLydia Farrant
7pmThe Winn Hall, Dunsfold, GU8 4AJ (map)Improvers/IntermediatesLydia Farrant
6.15pmThe Sacred Heart Church Hall, Cobham, KT11 1AA (map)Mixed AbilityColeena Reid
7.15pmThe Sacred Heart Church Hall, Cobham, KT11 1AA (map)Mixed AbilityColeena Reid
Tuesday6.15pmBookham Baptist Church, Great Bookham, KT23 4DH (map)Improvers/IntermediatesColeena Reid
7.15pmBookham Baptist Church, Great Bookham, KT23 4DH (map)Intermediates/AdvancedColeena Reid
8.15pmBookham Baptist Church, Great Bookham, KT23 4DH (map)Beginners/Mixed AbilityColeena Reid
7pmUnited Reformed Church, Guildford, GU2 4BS (map)Mixed AbilityLydia Farrant
8pmUnited Reformed Church, Guildford, GU2 4BS (map)Mixed AbilityLydia Farrant
Wednesday9.15am
Miles Green Farm Yurt, Bisley, GU24 9AR (map)IntermediatesSonia Fergusson
10.15amMiles Green Farm Yurt, Bisley, GU24 9AR (map)Beginners/Mixed AbilitySonia Fergusson
9.30amSt Mary’s Church Room, Chiddingfold, GU8 4SH (map)IntermediatesCaroline Ponto
10.30amSt Mary’s Church Room, Chiddingfold, GU8 4SH (map)Beginners/ImproversCaroline Ponto
6pmWorplesdon Memorial Hall, Worplesdon, GU3 3RF (map)IntermediatesCaroline Ponto
7pmWorplesdon Memorial Hall, Worplesdon, GU3 3RF (map)Beginners/ImproversCaroline Ponto
8pmWorplesdon Memorial Hall, Worplesdon, GU3 3RF (map)Intermediates/AdvancedCaroline Ponto
6.30pmFrimley Green Working Men’s Club, Frimley Green, GU16 6HX (map)Mixed AbilitySteph Strath
7.35pmFrimley Green Working Men’s Club, Frimley Green, GU16 6HX (map)Mixed AbilitySteph Strath
Thursday9.15amWest Horsley Village Hall, West Horsley, KT24 6DD (map)IntermediatesColeena Reid
10.20amWest Horsley Village Hall, West Horsley, KT24 6DD (map)Beginners/ImproversColeena Reid
5.30pmSt Mark’s Wyke Church Hall, Normandy, GU3 2DA (map)Beginners/ImproversJen Holtzhausen
6.30pmSt Mark’s Wyke Church Hall, Normandy, GU3 2DA (map)AdvancedJen Holtzhausen
Friday9.15amJohn’s Hall, Onslow Village, Guildford, GU2 7QR (map)Intermediates/AdvancedSonia Fergusson
10.20amJohn’s Hall, Onslow Village, Guildford, GU2 7QR (map)Mixed AbilitySonia Fergusson
11.25am
John’s Hall, Onslow Village, Guildford, GU2 7QR (map)Beginners/Mixed AbilitySonia Fergusson
9.15am
St Mary’s Church Centre, Camberley, GU15 2SR (map)Improvers/IntermediatesNikki Hey
10.20amSt Mary’s Church Centre, Camberley, GU15 2SR (map)Beginners/ImproversNikki Hey